Благодійна допомога

Добробут  нашої школи сильно залежить від Вашої фінансоваї і матеріальної допомоги та Ваших робочих рух шановні батьки !

З метою покращання матеріально-технічної бази школи та в цілому умов навчання та виховання школярів, зміцнення їх здоров’я Батьківським комітетом школи створено Благодійний фонд. Від класних батьківських комітетів у Благодійний фонд надходять благодійні внески у вигляді матеріальних цінностей.

В ІІІ кварталі 2018р. при допомозі батьківського комітету були замінено дахове покриття на  корпусі № 1  школи по проекту "Капітальний ремонт даху Волсвинської ЗШ І-ІІ ступенів", на що було використано 10 900 грн. коштів фізичних осіб, 64 000 грн. коштів спонсорів та 9 221,43 грн. нефінансового внеску.  Зараз в процесі реалізації Проект "Придбання обладнання та інвентаря для Волсвинської ЗШ І-ІІ ступенів"

В І півріччі 2018р. при допомозі батьківського комітету були зроблені внутрішні відкоси на вікнах в корпусах № 1 і № 2  школи, на що було використано 250 кг цементу і 75 кг шпаклівки.

За ІІ кварталі 2017 року при допомозі батьківського комітету  було проведено косметичний ремонт школи, придбано дренажний насос. Щиро вдячні жителям нащого села за надану допомогу !

За III квартал 2015 року батьками було придбано 10 підвіконників та матеріали для штукатурки 12 вікон і 2 дверей, 4 банки фарби (2,8 кг), відро білила (15 кг), проведено ремонт кабінету директора.

За І квартал 2016 року батьками було придбано питний бачок.

За ІІ кварталі 2016 року при допомозі батьківського комітету  було проведено косметичний ремонт школи, відремонтовано сходи до їдальні та бібліотеки. Щиро вдячні жителям нащого села за надану допомогу !

За ІІІ- ІV квартал 2016 року при допомозі батьківського комітету  було проведено косметичний ремонт спорткімнати. Щиро вдячні батькам за надану допомогу !

Посилання про надходження і використання бюджетних коштів яке знаходиться за адресою

Ми щиро вдячні за надану нашій школі допомогу !